NATURALNY płyn do podłogi. Czysto bez chemii.

Szkoda Wam pieniędzy na drogie środki czyszczące? Albo macie dość szkodliwej chemii, która otacza nas wokół? A może macie dzieci, które całe dnie spędzają na podłodze? Nieważna motywacja, ważny rezultat - czysta podłoga bez grama szkodliwych substancji!

Zobaczcie jak prosto można przygotować NATURALNY PŁYN DO CZYSZCZENIA PODŁOGI 

Wystarczy rano wypić sok z pomarańczy i cytryn i nie wyrzucać skórek z cytrusów.


Skórki wkładamy do słoika, zalewamy octem spirytusowym, wrzucamy kilka goździków i odstawiamy na 2 tygodnie do ciemnej szafki. Po tym czasie mamy gotowy naturalny, cytrusowy płyn do podłogi!

OCET SPIRYTUSOWY ma właściwości czyszczące, dezynfekujące, wybielające. Usuwa kamień, tłuszcz, wszelkiego rodzaju zacieki i plamy. Neutralizuje nieprzyjemne zapachy. A co najważniejsze jest w 100% naturalny! A skórki z pomarańczy, cytryn i goździki nadają mu delikatny cytrusowo - korzenny aromat, neutralizując w znacznym stopniu nieprzyjemny zapach octu.

Dlaczego zalane octem spirytusowym skórki z cytrusów nie gniją?

Ocet oprócz swoich właściwości czyszczących posiada również silne właściwości konserwujące i bakteriobójcze, dzięki czemu bakterie gnilne nie mają sprzyjającego środowiska do rozwoju i proces rozkładu nie zachodzi.

Tak przygotowany płyn do podłogi może stać spokojnie około 3 - 4 miesięcy. Ważne, żeby stał w ciemnym miejscu, w innym przypadku płyn nam się utleni i ściemnieje.

Etykiety: